173 Tantuni Kokoreç – PR Fabrikası Pazarlama ve Reklam Ajansı , Tanıtım Filmi, Web Tasarım, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Yazılım, Pazarlama Hizmetleri

173 Tantuni & Kokoreç, lezzetli yemekleri ve eşsiz sloganları ile müşterilerinin beğenisini kazanmış bir markadır. Biz de PR Fabrikası olarak, markanın tüm sloganlarını bir araya getirdik ve tipografik çalışmalar ile harmanlayarak benzersiz bir marka kimliği oluşturduk.

Markanın “Eşşiz Lezzetleri Ustasıyız” “%100 Dana Biftek Etinden” “%100 Kuzu Kokoreç” gibi sloganları, markanın lezzetli yemeklerini ve müşteri odaklı hizmet anlayışını yansıtıyor.

Sloganların yanı sıra, markanın renklerini ve fontunu da yeniden tasarladık ve böylece markanın tüm iletişim materyallerinde kullanılacak bir kurumsal kimlik oluşturduk. Yaptığımız bu çalışma, markanın rakiplerinden farklılaşmasını ve müşterilerinin gözünde daha da öne çıkmasını sağladı.

173 Tantuni & Kokoreç’in tipografik çalışmalarını ve benzersiz sloganlarını kullanarak, markanın sosyal medya hesaplarında da görsel tasarımlar hazırladık. Bu çalışmalar sayesinde markanın takipçi sayısı ve etkileşim oranı arttı. Tüm bu çalışmalarla birlikte, markanın sosyal medya hesaplarında daha fazla kullanıcıya ulaşmasını ve müşteri sadakati kazanmasını hedefledik.