Sporjinal – PR Fabrikası Pazarlama ve Reklam Ajansı , Tanıtım Filmi, Web Tasarım, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Yazılım, Pazarlama Hizmetleri

Sporjinal markası, spor tutkunlarına yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Ancak, bu ürünlerin kullanım alanları, sipariş süreci, kargolama ve teslimat süreci gibi e-ticaret işleyişlerini kullanıcılarına net ve anlaşılır bir şekilde aktarmak istemekteydi. Biz de PR Fabrikası olarak, markanın bu isteğini yerine getirmek için özgün bir çalışma yürüttük.

Markanın imajını yansıtmak adına, kullanıcıların dikkatini çekecek ve işlevsel olacak ögeleri tasarladık. Sipariş sürecini adım adım anlatan örnek çalışmalar hazırladık ve bu süreçte kullanıcılara fayda sağlayacak bilgilendirmeler ekledik. Kargolama ve teslimat sürecinde ise, kullanıcıların ürünlerini ne zaman teslim alacaklarını net bir şekilde öğrenebilmeleri için özgün bir takip sistemi geliştirdik.

Bu çalışmamız sayesinde, Sporjinal markası hem e-ticaret işleyişlerini kullanıcılara net bir şekilde aktararak müşteri memnuniyetini artırdı, hem de kurum imajını yansıtan özgün bir tasarıma sahip oldu.

Sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız her bir görsel tasarım, markamızın değerlerini yansıtacak şekilde özenle hazırlanıyor. Spor ürünlerimizin kullanım alanlarını, yeni ürünlerimizi tanıtırken detaylı açıklamalarla anlatıyoruz. Böylece takipçilerimizin ürünlerimizi daha iyi anlamasına ve tercih etmesine yardımcı oluyoruz.