Menderes Efendi – PR Fabrikası Pazarlama ve Reklam Ajansı , Tanıtım Filmi, Web Tasarım, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Yazılım, Pazarlama Hizmetleri

Bizim tatlı hikayemiz 1950’de, dedemiz Menderes Efendi’nin evindeki küçük bir lokum kazanıyla başladı. İlk müşterileri komşuları olsa da daha önce rastlanılmayan lezzetiyle kısa sürede Anadolu’da nam saldı.
Kendisinin beğenmediği tatlar lokumunda asla bulunmazdı. Menderes Efendi yaptığı eşsiz lokumun tarifini Oğlu Ömer, torunları Ali ve Menderes’e vererek bu lezzetin günümüze
kadar ulaşmasını sağladı. Lokumun ilk günkü lezzetini yıllarca korudu ve üretimine yeni ürünler ekleyerek çeşitliliğini arttırdı. Küçücük bir evde başlayan bu lezzet yolculuğu 71 yıl boyunca yüz binlerce insana ulaşmayı başardı.

Yazdığınız marka hikayesiyle, Menderes Efendi’nin eşsiz lezzet yolculuğunu ve onun mirasını devam ettiren aile fertlerinin tutkusu ve özverisi ile oluşan marka kimliğini vurguladığınızı düşünüyorum. Bu hikaye sayesinde, markanızın kökeni, aile bağları ve kalite anlayışı gibi özelliklerine vurgu yapılarak, tüketicilerin ürünlerinizle ilgili güvenini ve bağlılığını arttırmayı hedefledik.