Home Boxed – PR Fabrikası Pazarlama ve Reklam Ajansı , Tanıtım Filmi, Web Tasarım, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Yazılım, Pazarlama Hizmetleri
about us

Our Studio Builds
Unique, Responsive & Creative Interfaces

We enjoy the process of creating new designs very much. Welcome to our studio where you get to be a part of something great and exciting! We are Artrium, a branding agency!

Powerful admin panel

Use our admin system to manage your tasks - we have combined all the tools for you.

Pixel perfect design

Compare our works with other designers and see how the details truly stand out.

Programming & development

Skilled developers can help you build a landing page and create a nice website.
0
Unique & Creative
Projects

Ultimate Creative Agency

0
Satisfied & Impressed
Clients
0
Lines of Powerful
Code
0
Coffee & Pizzas
Destroyed
our team

Our creative family

Welcome to our studio! We employ people who have passion for design and marketing. It's a perfect combination of professionalism and creative approach.

developer

Brian Smith

Our professional developers are up to any technical challenge set by our customers. Nothing is impossible with the right tools and skills

designer

Simon Jones

The designers that work at our studio are always ready to iterate on your ideas, employing an individual approach to every customer

our clients

We cherish and respect our clients & partners.
Every project is a labor of love!

We’re a team of
talented developers & designers

testimonials

What our clients say

Cafe Georgetown

“Cafe Georgetown olarak, PR Fabrikası’nın sunduğu Sosyal Medya hizmetleri sayesinde işimizin online varlığını önemli ölçüde artırdık. PR Fabrikası ve ekibi, yaratıcı içerikler ve etkileyici kampanyalarla, sosyal medya platformlarında geniş bir kitleye ulaşmamızı sağladı. Bu sayede, müşteri tabanımızı artırarak, müşterilerimize daha yakın ve daha samimi bir ilişki kurabildik.

Cafe Georgetown

Emrah Çoban – Godtebyen

“PR Fabrikası ile çalışmak, Godtebyen Firması olarak bizim için büyük bir fark yarattı. PR Fabrikası ve ekibi, ihtiyaçlarımıza özel olarak tasarlanmış bir web sitesi ve sosyal medya stratejisi oluşturarak, işimizi daha verimli hale getirdiler.

Emrah Çoban – Godtebyen

Fatih Küçükbakırcı – Küçükbakırcı Metal

“Küçükbakırcı Metal olarak, sosyal medya ve prodüksiyon konusunda PR Fabrikası’nın uzmanlığına güvendik ve sonuçlardan son derece memnun kaldık. Fatih Küçükbakırcı olarak, çalışma arkadaşlarımızın profesyonel yaklaşımından ve işlerini layıkıyla yapmalarından çok etkilendik. Kendilerine teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyoruz.”

Fatih Küçükbakırcı – Küçükbakırcı Metal

our blog

Our Latest News

Zade
Wild Bean
Tourvita