Alya Prefabrik – PR Fabrikası Pazarlama ve Reklam Ajansı , Tanıtım Filmi, Web Tasarım, Halkla İlişkiler, Grafik Tasarım, Yazılım, Pazarlama Hizmetleri

Alya Prefabrik müşterilerine kaliteli ve özgün çözümler sunmaktadır. Bizler de, firma kimliğini yansıtan tüm görsel materyalleri ve iletişim çalışmalarını yenileyerek, markanın güçlü bir imaja sahip olmasını sağladık.

İlk olarak, firmanın mevcut logosunu ve renklerini gözden geçirdik. Logo tasarımında yenilikçi ve modern bir yaklaşım benimseyerek, markanın gelecekteki büyüme hedeflerine uygun bir kimlik oluşturduk. Ayrıca, firma renklerini de markanın tüm iletişim materyallerinde tutarlı bir şekilde kullanarak, güçlü bir marka kimliği oluşturduk.

Alya Prefabrik’in web sitesi, özgün ve modern bir tasarıma kavuştu. Web sitesinde, ürünlerin özellikleri ve farklı uygulama alanlarına yönelik detaylı bilgiler yer alırken, firma hakkında merak edilen tüm sorulara yanıt veren bir “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü de yer aldı. Ayrıca, kullanıcıların firmanın hizmetlerine ve ürünlerine kolayca erişebilmeleri için web sitesinin kullanıcı dostu bir tasarımı tercih ettik.

Alya Prefabrik için hazırladığımız diğer kurumsal kimlik çalışmaları arasında, şirketin tanıtım broşürleri, kataloglar ve diğer görsel materyalleri yer alıyor. Bu materyallerde, firmanın özgün ürünleri ve hizmetleri ayrıntılı bir şekilde tanıtıldı.